Перейти до головного змісту

Про нас

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова є одним з провідних університетів України, лідером педагогічної освіти у державі, історія розвитку якого тісно переплелася з українським національним відродженням, утвердженням української державності, повноправним входженням вітчизняної освіти до Європейського освітнього простору.

Університет посідає чільне місце серед вітчизняних закладів вищої освіти з точки зору якості досліджень наших професорів, досягнень випускників, творчості наших митців, а також щодо широкого впровадження цифрових освітніх технологій в усі сфери діяльності університету. Портал Масових відкритих онлайн курсів НПУ створено для впровадження масових онлайн курсів в освітній процес університету для ефективної реалізації змішаного та дистанційного навчання.

Підтримку порталу здійснює команда Центру Цифрових освітніх технологій НПУ. Контактна інформація cdet@npu.edu.ua